تور کنیا نوروز 1403

تور کنیا نوروز یکی از تورهای خارجی نوروز 1403 است و در 3 گروه مختلف برگزار می شود. تورها 10 روزه هستند و بازه درنظر گرفته شده برای این تورها از 1 تا 25 فروردین می باشد. در ادامه تورها را مشاهده می کنید و قیمت تور، خدمات و همه نکات سفر و اقامت ها را بررسی خواهیم کرد.

قیمت تور کنیا نوروز 1403

قیمت تور کنیا نوروز 1403، در تمامی اجراها 1980 دلار است و هزینه پرواز و ویزای کنیا نیز برعهده مسافران می باشد. هزینه پرواز ایران به کنیا با ایرلاین قطر حدود 55 میلیون تومان و هزینه ویزای کنیا 70 دلار است. بنابراین، قیمت تور کنیا نوروز 1403 برابر با 1980 دلار به علاوه هزینه پرواز و هزینه ویزا می باشد.

خدمات تور کنیا نوروز

خدمات هتل

8 شب اقامت در هتل های 5 ستاره

۲ شب نیواشا، ۲ شب ماسایی مارا، ۲ شب نایروبی، ۲ شب مومباسا
خدمات پروازهای داخلی

پروازهای داخلی

پرواز رفت و برگشت نایروبی به مومباسا

خدمات بازدید از پارک های ملی کنیا در

بازدید از پارک ملی

بازدید از پارک ملی ماسایی مارا
خدمات سافاری با ماشین های لندکروزر

سافاری

سافاری با ماشین های لندکروزر

وعده های غذایی

16 وعده غذایی

16 وعده برعهده نارون و 5 وعده برعهده مسافر

خدمات پروازهای داخلی

حمل و نقل ها

کلیه حمل و نقل ها طبق برنامه

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

هزینه کلیه ورودیه ها طبق برنامه

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی تا سقف 30 هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

راهنمای تخصصی در کل برنامه

اقامت ها در تور کنیا نوروز

۲ شب اقامت در هتل Concord نایروبی

هتل Concord یک هتل 5 ستاره در نایروبی پایتخت کنیا، با طراحی زیبا و بهترین امکانات رفاهی و تفریحی است. این هتل موقعیت جغرافیایی مناسبی داشته و دارای 86 اتاق مدرن و لوکس می باشد.

هتل Sopa Lodge نایواشا

۲ شب اقامت در هتل Sopa Lodge

هتل Sopa Lodge یک اقامتگاه سافاری لوکس است که در قلب دریاچه نایواشا کنیا واقع شده است. این استراحتگاه دارای موقعیتی آرام و زیبا مشرف به دریاچه و حیات وحش اطراف آن است. سوپا لوژ طیف وسیعی از گزینه های اقامتی را ارائه می دهد. اتاق‌های مجهز دارای حمام اختصاصی، تخت‌های دونفره، تلویزیون ماهواره‌ای و بالکن با چشم‌اندازهای خیره‌کننده از دریاچه و چشم‌انداز اطراف هستند. سوئیت‌ها جادارتر بوده و دارای یک فضای نشیمن مجزا و مینی بار هستند و ویلاهایی برای خانواده ها وجود دارد.

لوژ جامبو مارا

2 شب اقامت در هتل Jambo Mara Lodge

لوژ جامبو مارا در پارک ملی ماسای مارا قرار دارد و وای فای رایگان و پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است. برخی از واحدها دارای تراس و یا بالکن هستند. در هر واحد حمام اختصاصی با دوش وجود دارد و حوله ارائه می شود. همچنین دارای باربیکیو است. مهمانان می توانند از یک وعده غذایی در رستوران هتل و سپس نوشیدنی در بار لذت ببرند.

هتل سواحیلی بیچ مومباسا

2 شب اقامت در هتل Swahili Beach

Swahili Beach یک 5 ستاره است که در مومباسا واقع شده و دارای ساحل خصوصی و امکانات ورزش‌های آبی در ساحل دیانی می باشد. این استراحتگاه در نزدیکی مرکز خرید The Diani Beach است و همچنین مهمانان می توانند در اتاق خود، از منظره دریا لذت ببرند. Swahili Beach دارای استخر روباز است و تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی با لوازم بهداشتی رایگان هستند.

تور کنیا یک تور با هدف طبیعت گردی است که توسط نارون اکوتور برگزار می شود. در این تور از جاهای دیدنی کنیا از جمله پارک ملی ماسای مارا با هدف سافاری و دیدن حیوانات این پارک بازدید خواهد شد. شهر ساحلی مومباسا، مرکز نگهداری زرافه ها و دریاچه نایواشا نیز از جاذبه های دیدنی کنیا به شمار می رود.

روزشمار تور کنیا

روز اول

سفر در ساعت ۲۲:۴۵ بامداد از فرودگاه امام‌خمینی با ایرلاین قطر آغاز خواهد شد. ابتدا به فرودگاه قطر رفته و‌ بعد از توقفی کوتاه، به پایتخت کشور کنیا پرواز می‌کنیم.

روز دوم

در ساعت ۷:۳۵ به نایروبی خواهیم رسید. بعد از خرید سیم کارت و چینج پول به سمت مرکز نگهداری زرافه‌ها می‌رویم و زرافه‌های روتشلید را از نزدیک می‌بینیم و به آن‌ها غذا می‌دهیم. سپس به سمت هتل رفته و استراحت می‌کنیم. شب برای شام در رستوران خاص کارنی‌ور دور هم جمع خواهیم شد و همسفران باهم آشنا می‌شوند.

چشم انداز هتل سوپا لوژ

روز سوم

بعد از صبحانه به سمت نایواشا حرکت می‌کنیم و در مسیر دره کافت بزرگ آفریقا دیدن می‌کنیم و داستان تکامل بشر را می‌شنویم. ظهر به هتل جذاب‌مان در نایواشا می‌رسیم و نهار را در رستوران هتل صرف کرده و بعدازظهر در محوطه هتل و در کنار زرافه‌ها و گورخرها تا دریاچه نایواشا قدم می‌زنیم. امکان استفاده از برنامه اختیاری هلزگیت نیز وجود دارد.

بازدید از دریاچه نایواشا و ناکورو در تور کنیا نوروز

روز چهارم

برای تماشای پرندگان به دریاچه نایواشا می‌رویم. نایواشا محل زندگی اسب‌های آبی و تعداد زیادی پرنده خاص آفریقایی می‌باشد. روی دریاچه نایواشا کنار اسب‌های آبی قایق‌سواری می‌کنیم و شمار عقاب ماهی‌گیر را تماشا می‌کنیم.

قایق سواری در دریاچه نیواشا

روز پنجم

صبح زود با ماشین های سافاری، به سمت پارک ملی ماسای مارا حرکت خواهیم کرد تا از یکی از بهترین و معروفترین پارک های ملی دنیا دیدن کنیم و اگر خوش شانس باشیم امکان تماشای Big5 را خواهیم داشت. این منطقه برای دیدن گله های میلیونی وایلدبیست و بوفالو و گورخر و غیره به خصوص در زمان مهاجرت بزرگ بی نظیر میباشد. ظهر برای نهار به هتل می‌رسیم و بعد از نهار برای دیدن غروب ماسایی مارا تماشا می‌رویم.

سافاری در تور کنیا نارون نوروز

روز ششم

امروز برای مشاهده حیوانات وارد پارک ملی ماسایی مارا می‌شویم و تا غروب به جستجو و تماشا و عکاسی از حیوانات سپری می‌شود. اگر خوش‌شانس باشیم، صحنه‌های شکار را نیز خواهیم دید. از مرز کنیا و‌ تانزانیا دیدن می‌کنیم و سپس برای استراحت به لوژ بر‌میگردیم.

پارک ملی ماسای مارا - نارون اکوتور

روز هفتم

صبح پس از صرف صبحانه به نایروبی خواهیم رفت و در بین راه از قبیله ماسایی بازدید خواهیم داشت که از بزرگترین قبایل آفریقا می باشد. با فرهنگ و رسومشان آشنا خواهیم شد و با آن ها خواهیم رقصید و عصر به نایروبی می‌رسیم و وقت آزاد برای خرید خواهیم داشت.

بازدید از قبیله ماسایی در تور نوروز نارون

روز هشتم

صبح پس از صرف صبحانه راهی فرودگاه و با پرواز ساعت ۱۰:۲۰ به شهر ساحلی مومباسا خواهیم رفت. در بهترین هتل کنیا اقامت می‌کنیم و همسفران می توانند از امکانات هتل نظیر ماساژ، استخر و همچنین از ساحل استفاده کنند.

هتل سواحیلی بیچ در مومباسا

روز نهم

امروز روز هیجان انگیز و تجربه اسنورکلینگ است و همسفران می توانند از تفریحات اختیاری در اقیانوس هند و یا از امکانات هتل استفاده کنند.

روز دهم

صبح‌ پس از صبحانه از هتل چک‌اوت کرده و به فرودگاه مومباسا می‌رویم و به نایروبی پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به فرودگاه نایروبی به ترمینال پروازهای بین‌المللی رفته و ابتدا به قطر و سپس به تهران پرواز می‌کنیم.

روز یازدهم

ساعت ۳ بامداد به تهران خواهیم رسید و تور کنیا با کوله‌باری از خاطرات جذاب پایان می رسد.

  • تماس جهت ثبت نام
  • ثبت نام از طریق تلگرام
  • کانال تلگرام نارون
  • اینستاگرام نارون
× Send