تور ویتنام

narvan logo

تور نپال

تاریخ سفر
تعداد اجرا

اجرای بیست و دوم

زمان شروع تور

12 شهریور

22 شهریور

تورهای خارجی

ایرلاین ایرعربیا

حدود 28 میلیون تومان

هزینه ویزا

ویزای فرودگاهی نپال

30 دلار

هزینه تور

هزینه تور

990 دلار + هزینه ویزا + هزینه پرواز

خدمات تور
خدمات هتل

9 شب اقامت

4 شب در Ramada Hotel کاتماندو، 3 شب در Lakeside retreat پخارا، ۲ شب در لوژ Green Park چیتوان
خدمات پروازهای داخلی

پرواز داخلی

پرواز داخلی پخارا به کاتماندو

خدمات ترانسفر بین شهری

حمل و نقل های زمینی

هزینه کلیه ترنسفرهای زمینی طبق برنامه

وعده های غذایی

12 وعده غذایی

کلیه صبحانه ها و ۲ وعده نهار و ۲ وعده شام

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

هزینه کلیه ورودیه ها طبق برنامه

خدمات شهرگردی کاتماندو

شهرگردی کاتماندو

خدمات بازدید از شهر کاتماندو

بازدید از معبد بودانات

معبد بودانات

بازدید از معبد بودانات

تماشای مراسم مرده سوزی در معبد پاشوپاتینات

آیین مرده سوزی

تماشای آیین مرده سوزی در معبد پاشوپاتینات
بازدید از معبد میمون ها

معبد میمون ها

بازدید از معبد میمون ها (سوایامبونات)
بازدید از معبد صلح جهانی

معبد صلح جهانی

بازدید از معبد صلح جهانی
بازدید از پارک ملی

پارک ملی چیتوان

سافاری در پارک ملی چیتوان

قایق سواری در دریاچه

دریاچه فیوا

قایق سواری در دریاچه فیوا

بازدید از بختاپور

بندیپور و بختاپور

بازدید از شهرهای زیبای بندیپور و بختاپور

بازدید از چشم انداز هیمالیا

چشم انداز قلل هیمالیا

تماشای چشم اندازهای هیمالیا در روستای سارانگکوت

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی تا سقف ۳۰ هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

راهنمای تخصصی فارسی زبان و لیدر محلی

مکان های گردشگری که قرار است از آنها دیدن کنیم!

 • بازدید از کاتماندو
 • گشت شهری در پخارا
 • روستای تاریخی بندیپور و بختاپور
 • بازدید از پارک ملی چیتوان و سافاری در آن
 • قایق سواری بر روی دریاچه فیوا
 • معبد صلح جهانی
 • معبد میمون ها
 • معبد بودانات
 • معبد پاشوپاتیناث

برنامه تور نپال

برنامه تور نپال

تاریخ سفر: 12 تا 22 شهریور 1403

تاریخ سفر: 12 تا 22 شهریور 1403

تور نپال یک تور شهرگردی در کاتماندو، پخارا و بافت تاریخی بختاپور است که در آن، از زیباترین جاذبه های گردشگری شهری نپال بازدید می شود. کاتماندو پایتخت نپال که بهشت کوهستان معروف است، دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است و معروف ترین معابد نپال را در خود جای داده است. همچنین شهر تاریخی بختاپور دارای بافت تاریخی و معابد دیدنی هست که در سفر به نپال بازدید از آن توصیه می شود. پخارا هم که به آن اشاره کردیم، دارای طبیعت بسیار زیبا و چشم اندازهای فوق العاده ای به رشته کوه هیمالیا می باشد. در ادامه روزشمار تور نپال را مشاهده می کنید.

روزشمار تور نپال

روز اول: دوشنبه ۱۲ شهریور (۲ سپتامبر)

سفر گروهی نپال از فرودگاه تهران آغاز می‌شود؛ به سمت فرودگاه شارجه پرواز خواهیم داشت و پس از توقف در سالن ترانزیت فرودگاه شارجه، با پرواز بعدی به سمت فرودگاه کاتماندو پرواز خواهیم کرد.

روز دوم: سه شنبه ۱۳ شهریور (۳ سپتامبر)

ساعت ۹:۱۰ صبح به وقت محلی نپال، به فرودگاه کاتماندو می‌رسیم. پس از تحویل بار به سمت هتل مان که در محله توریستی تامیل می باشد، حرکت خواهیم کرد. اتاقها را تحویل گرفته و استراحتی کوتاه خواهیم داشت و برای نهار دور هم جمع خواهیم شد. سپس جهت تبدیل پول و تهیه سیم کارت گشت در محله تامیل و کوچه و پس‌کوچه‌هایش را آغاز می‌کنیم. به میدان دوربار می رویم و از کوماری، الهه زنده نپال و کاخ محل سکونتش بازدید می کنیم. به میدان دوربار می رویم و از کاخ های درباری و کوماری، الهه زنده نپال بازدید می کنیم.

روز اول تور نپال

روز سوم: چهارشنبه ۱۴ شهریور (۴ سپتامبر)

پس از صرف صبحانه به سمت چیتوان حرکت می کنیم. ابتدا در کنار رودخانه تریشولی توقف کرده و تجربه رفتینگ در رودخانه خروشان تریشولی را خواهیم داشت و پس از صرف نهار در ادامه مسیر به چیتوان می رویم. اتاق ها را تحویل گرفته و شب جهت تماشای رقص تارو، رقص محلی چیتوان در محوطه لوژ 5 ستاره جنگی مان جمع خواهیم شد.

روز چهارم: پنجشنبه ۱۵ شهریور (۵ سپتامبر)

صبح زود جهت تماشای طلوع و تجربه کانو سواری آماده می شویم. در جستجوی تمساح های پوزه بلند هندی و تمساح های پوزه کوتاه گاندو بر روی رودخانه رپتی کانوسواری می کنیم. سپس به هتل برگشته و صبحانه را صرف کرده و استراحت می کنیم. پس از صرف نهار به وسیله ماشین‌های سافاری وارد پارک ملی چیتوان خواهیم شد و تا غروب، به ماجراجویی جستجوی و گونه‌های حیوانی حیات وحش این منطقه خواهیم پرداخت. پارک ملی چیتوان زیستگاه حیواناتی نظیر کرگدن آسیایی، ببر بنگال، فیل آسیایی، طاووس هندی، آهوی خالدار و تمساح می‌باشد.

روز ششم تور نپال

روز پنجم: جمعه ۱۶ شهریور (۶ سپتامبر)

س از صرف صبحانه به سمت روستای تاریخی و زیبای بندیپور حرکت خواهیم کرد. از بافت تاریخی روستا بازدید و عکاسی میکنیم . در کوچه پس کوچه هایش قدم میزنیم و با مردم محلی روستا معاشرت میکنیم. همچنین به تماشای قله ماناسلو که یکی از قلل مرتفع هیمالیا می‌باشد، می‌نشینیم. پس از صرف ناهار و استراحتی کوتاه، به شهر پخارا رفته و در هتل مستقر میشویم.

بازدید بندیپور در تور نپال

روز ششم: شنبه ۱۷ شهریور (۷ سپتامبر)

صبح زود زمان خواهیم داشت برای فعالیت‌های اختیاری در شهر پخارا. مانند رفتن با هلی‌کوپتر به بیس‌کمپ آناپورنا، بالن‌سواری، زیپ‌لاین و... . سپس برای بازدید از معبد صلح جهانی خواهیم رفت. عصر هم قایق‌سواری بر روی دریاچه فیوا خواهیم داشت و زمان آزاد برای گشت در شهر توریستی و زیبای پخارا. کافه‌گردی، رفتن به رستوران‌های معروف پخارا و البته خرید که یکی از جذابیت‌های مهم این سفر هست. فروشگاه‌های شهر پخارا مکان مناسبی جهت خرید محصولات دست بافت اعلای کشمیری هستند.

روز دهم تور نپال

روز هفتم: یکشنبه ۱۸ شهریور (۸ سپتامبر)

صبح خیلی زود جهت تماشای طلوع به سمت روستای سارانگکوت میرویم. سارانگکوت یکی از زیباترین و مشهورترین روستاهای این منطقه است و بهترین چشم انداز برای مشاهده طلوع آفتاب بر فراز قلل مرتفع هیمالیا میباشد. مناظر بسیار زیبایی را خواهیم دید و پس از عکاسی به هتل برمی‌گردیم و صبحانه را صرف خواهیم کرد. در این روز نیز زمان آزاد خواهیم داشت و امکان استفاده از تفریحاتی نظیر پاراگلایدر، بالن‌سواری و هلی‌کوپتر به بیس کمپ آناپورنا فراهم میباشد.

روز هشتم تور نپال

روز هشتم: دوشنبه ۱۹ شهریور (۹ سپتامبر)

پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه پخارا حرکت خواهیم کرد و با پرواز به سمت شهر کاتماندو بازمی‌گردیم. برای بازدید از شهر تاریخی بختاپور در نزدیکی کاتماندو می‌رویم و در کوچه پس کوچه هایش قدم میزنیم. این شهر علاوه بر اینکه معابد تاریخی جذابی دارد، مرکز سفال در نپال نام گرفته و معابد تاریخی بسیار قدیمی و معماری و بافت شهری زیبایی دارد. پس از صرف نهار به کاتماندو برمی‌گردیم.

روز نهم: سه شنبه ۲۰ شهریور (۱۰ سپتامبر)

صبح زود پس از صرف صبحانه گشت ما در شهر کاتماندو آغاز می‌شود. از معبد سوایامبونات (میمونها)، معبد بودایی بودهانات و معبد پاشوپاتینات و مراسم مرده سوزی بازدید کرده و با سنتهای نپالی آشنا میشویم. پس از صرف نهار به سمت هتل باز میگردیم و بعدازظهر تا شب به گشت در تامیل می‌پردازیم. در محله تامیل فروشگاه‌های بسیاری جهت خرید انواع پوشاک کوهنوردی و طبیعتگردی وجود دارد و همچنین امکان خرید صنایع دستی متنوع نپالی و کاسه تبتی با قیمت مناسب از این محله فراهم میباشد.

روز دوم تور نپال

روز دهم: چهارشنبه ۲۱ شهریور (۱۱ سپتامبر)

امروز آخرین روز ما در کشور زیبای نپال هست. درصورت مساعد بودن شرایط جوی میتوانیم در یکی دیگر از گشت‌های اختیاری که پرواز با هواپیما بر فراز هیمالیاست شرکت کنیم. در این پرواز که حدود یک ساعت طول میکشد، شما بر فراز رشته کوه هیمالیا پرواز خواهید داشت و از پنجره هواپیما تعدادی از قلل هشت هزار متری هیمالیا و البته قله اورست به عنوان مرتفع‌ترین کوه جهان را با چشمان خودتان از پنجره هواپیما نظاره‌گر خواهید بود. پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، تا شب زمان آزاد خواهیم داشت برای گشت شهری و خرید از فروشگاه‌های محله تامل. شب به فرودگاه میرویم و حدود ساعت ۲۲:۵۵ به سمت ایران پرواز خواهیم کرد.
در صورت تمایل امکان حضور در تور بوتان در ادامه سفر نپال می باشد.

روز یازدهم: پنجشنبه ۲۲ شهریور (۱۲ سپتامبر)

به تهران می رسیم و سفر گروهی نپال با کوله‌باری از تجربیات ناب به پایان می‌رسد.

 • ثبت نام در تلگرام
 • 021-88688420 | 021-88688421
  021-22335004 | 021-22335006
 • کانال تلگرام نارون
 • اینستاگرام نارون
× Send