تور قرقیزستان

تاریخ سفر
تعداد اجرا

اجرای پنجم

زمان شروع تور

5 تیر

13 تیر

تورهای خارجی

در حال حاضر

حدود 27 میلیون

هزینه ویزا

ویزای قرقیزستان

80 دلار

هزینه تور

هزینه تور

1050 دلار + هزینه ویزا + هزینه پرواز

خدمات تور
خدمات هتل

اقامت در هتل های 4 ستاره، یورت و کلبه چوبی

2 شب در بیشکک،
2 شب در هتل کاراکول،
2 شب در یورت های لوکس و مجهز شده، 1 شب در کلبه چوبی Cholpon Ata
خدمات ترانسفر بین شهری

حمل و نقل های زمینی

کلیه حمل و نقل ها طبق برنامه

خدمات تماشای شکار با عقاب

تماشای شکار سنتی با عقاب

تماشای شکار با عقاب

خدمات اسب سواری

اسب سواری

اسب سواری در کنار دریاچه Song kol

وعده های غذایی

7 وعده غذایی

کلیه وعده های صبحانه برعهده تور است.

خدمات ورودی

ورودی جاذبه ها

کلیه ورودیه ها از پارک های ملی تا موزه طبق برنامه

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی تا سقف 30 هزار یورو

راهنمای فارسی زبان

راهنما فارسی زبان

لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان انگلیسی در کنار لیدر محلی و بومی

مکان های گردشگری که قراره از اونا دیدن کنیم!

خلاصه اطلاعات تور

تاریخ سفر 5 تا 13 تیر 1403
تعداد روزها
9 روز
سختی تور
بازدیدها
دریاچه سونگ کول و ایسیک کول، دره اسکازا، کوک جاییک و دره آلپی، تنگه های گرگور و جتی اوکوز، صخره های سرخ رنگ seven bulls rock، اسب های معروف و صحنه های شکار عقاب های طلایی
هزینه ویزای قرقیزستان
80 دلار
هزینه پرواز
در حال حاضر حدود 27 میلیون
هزینه تور
1050 دلار + هزینه ویزا + هزینه پرواز
تاریخ سفر 5 تا 13 تیر 1403
تعداد روزها
9 روز
سختی تور
بازدیدها
دریاچه سونگ کول و ایسیک کول، دره اسکازا، کوک جاییک و دره آلپی، تنگه های گرگور و جتی اوکوز، صخره های سرخ رنگ seven bulls rock، اسب های معروف و صحنه های شکار عقاب های طلایی
هزینه ویزای قرقیزستان
80 دلار
هزینه پرواز
در حال حاضر حدود 27 میلیون
هزینه تور
1050 دلار + هزینه ویزا + هزینه پرواز

برنامه تور قرقیزستان:

برنامه تور قرقیزستان:

تاریخ سفر: 5 تا 13 تیر 1403

تاریخ سفر: 5 تا 13 تیر 1403

تور قرقیزستان یک تور طبیعت گردی خارجی است و با هدف بازدید از دریاچه ها و دره های زیبا و همچنین اقامت در طبیعت بکر قرقیزستان برگزار می شود. جمهوری قرقیزستان کشوری مستقل در آسیای مرکزی است. قرقیزستان کشوری محصور در خشکی با زمین های کوهستانی است و با کشورهای قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان و چین همسایه است.

تاریخ ثبت شده قرقیزستان به بیش از 2000 سال پیش برمی گردد و فرهنگ ها و امپراطوری های مختلفی را شامل می شود. اگرچه قرقیزستان از نظر جغرافیایی به دلیل مناطق کوهستانی خود منزوی شده است اما به عنوان بخشی از جاده ابریشم و سایر مسیرهای تجاری و فرهنگی، در تقاطع چندین تمدن بزرگ قرار گرفته است. 

قرقیزستان دارای 9 استان است و پایتخت آن شهر بیشکک نام دارد. بیشکک در استانی به نام چویی واقع شده است. این شهر در سال ۱۸۲۵ میلادی بنا نهاده شد و جمعیت آن حدود یک میلیون نفر می باشد و در دوران تسلط کمونیست ها پایتخت فرونزه به افتخار یکی از فرماندهان نظامی شوروی سابق نام گرفت. 

روزشمار تور قرقیزستان

روز اول: سه شنبه 5 تیر (25 جون)

ساعت ۱۶:۱۰ از فرودگاه امام خمینی به سمت بیشکک حرکت خواهیم کرد و بعد از یک توقف در دبی ساعت ۴:۴۰ به بیشکک خواهیم رسید.

روز دوم: چهارشنبه 6 تیر (26 جون)

بعد از رسیدن به فرودگاه بیشکک در ساعت ۴:۳۰ صبح و صرف صبحانه تحویل چمدان ها به هتل، گشت های ما در شهر بیشکک آغازخواهد شد. شامل بازدید از میدان پوبدا (میدان پیروزی)، پارک دوبووی (پارک بلوط)، میدان مرکزی آلا تو، موزه هنرهای ملی، فیلارمونیک ملی و بسیاری از مکان های دیدنی دیگر است. اما هیچ تور بیشکک بدون بازدید از بازار کامل نمی شود، پس از بازدید از بازار برای استراحت به هتل باز می گردیم.

میدان الا-تو در بیشکک - نارون اکوتور

روز سوم: پنجشنبه 7 تیر (27 جون)

پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه song kul حرکت می کنیم، این دریاچه در بین کوه ها احاطه شده است و مرتفع ترین دریاچه قرقیزستان می باشد. از امروز دو روز در کنار این دریاچه مهمان مردم مهربان قرقیزستان خواهیم بود.

دریاچه سونگ کول از زیباترین جاذبه های گردشگری قرقیزستان - نارون اکوتور

روز چهارم: جمعه 8 تیر (28 جون)

امروز یک سفر اسب سواری در اطراف دریاچه سون کول خواهیم داشت. فرصتی عالی برای آشنایی با سنت ها و فرهنگ عشایری است. عشایر قرقیز بسیار مهمان نواز هستند. آنها همیشه شما را به داخل یورت خود دعوت می کنند تا با آنها چای بنوشید. مهمان نوازی یکی از قوانین اصلی در میان عشایر است. معتقدند: میهمان فرستاده خداست. بنابراین آنها نمی توانند به شما اجازه دهند بدون استراحت با آنها عبور کنید، شام سنتی با گوشت اسب در یورت ها سرو می شود. امروز با اسب در امتداد دریاچه گشت خواهیم داشت و هم نشینی با این مردم و تجربه زندگی با آن ها در برنامه ما خواهد بود. اقامت در یورت خواهد بود که دارای سرویس بهداشتی و حمام می باشد و در هر یورت ۳ الی ۴ نفر اقامت خواهند بود.

اسب سواری در اطراف سون کول

روز پنجم: شنبه 9 تیر (29 جون)

صبح به دریاچه بهشتی Issyk Kul، دومین دریاچه بزرگ آلپی در جهان (1608 متر بالاتر از سطح دریا) خواهیم رفت. این دریاچه "مروارید آسیای مرکزی" نامیده می شود. در روستای بوکونبائوو از یکی از جالب ترین خانواده های قرقیزستان دیدن می کنیم : خانواده ای از شکارچیان عقاب! هنوز عده ای در روستاها هستند که به این شیوه قدیمی شکار ادامه می دهند. آنها در جوانی عقاب و شاهین تربیت می کنند و هر زمستان با آنها برای شکار به کوه می روند. نمایش شکار عقاب را مشاهده خواهیم کرد و با آن ها عکس می گیریم. در ساحل جنوبی دریاچه Issyk-Kul، در حدود ۴ کیلومتری روستای Tosor یک مکان غیر معمول وجود دارد، Canyon Skazka مکانی فوق العاده است که در آن تشکیل ماسه قرمز، اشکال مختلف افسانه ای را به خود می گیرد.

نمایش شکار عقاب در ایسیک کول

روز ششم: یکشنبه 10 تیر (30 جون)

صبح به سمت تنگه جتی اوغوز حرکت می کنیم. این شهر به خاطر صخره‌های قرمز رنگش هفت گاو نر نامیده می‌شود و به جتی اوغوز معروف است. سپس با خودروی نظامی روسی به سمت تنگه آلتین آرشان می رویم. تنگه آلتین آرشان ("آبگرم طلایی") یکی از معروف ترین تنگه های کاراکول به دلیل درختان صنوبر تیان شان است که در همه جا رشد می کند. در چشمه های دره فوق العاده زیبا حمام خواهیم کرد. پس از آن به شهر کاراکول خواهیم رفت و در کاراکول از مسجد دونگان دیدن خواهیم کرد. یکی از نکات برجسته آن این است که به سبک چینی بدون استفاده از یک میخ فلزی ساخته شده است. پس از آن بازدید از یک کلیسای قدیمی ارتدکس چوبی خواهد بود. شام در یک خانه سرو می شود که روند پخت و پز را به شما نشان می دهد. شب اقامت ما در هتل خواهد بود.

بازدید از جتی اوغوز

روز هفتم: دوشنبه 11 تیر (1 جولای)

صبح به سمت تنگه زیبای گریگوریفسکو می رویم، این منطقه بخشی از پارک ملی است. در اینجا می‌توانید از کوه‌های باشکوه پوشیده از برف‌ها و دامنه‌های روییده شده توسط درختان کاج آبی و سبز لذت ببریم. سپس مسیر خود را در امتداد ساحل شمالی دریاچه به سمت شهر چلپون آتا ادامه می دهیم، جایی که از کتیبه های سنگی باستانی (با قدمت ۸۰۰ قبل از میلاد) دیدن خواهیم کرد. این سنگ نگاره ها بیش از ۲۰۰۰ سال پیش توسط شمن ها ساخته شده اند. ما می توانیم منظره ای پانوراما از دریاچه Issyk Kul را از این مکان ببینیم - مردم فکر می کردند که این دریاچه وسط جهان است. شام سنتی ساعت ۱۹ سرو می شود. اقامت ما امشب در کلبه های چوبی Chlopon Ata خواهد بود.

بازدید از دریاچه ایسیک کول

روز هشتم: سه شنبه 12 تیر (2 جولای)

صبح به شهر بیشکک خواهیم رفت، در بین مسیر از برج بورانا بازدید خواهیم کرد. این مناره متعلق به قرن یازدهم است. برج بورانا در طول جاده بزرگ ابریشم قرار داد.در همان نزدیکی، موزه ای از بالبان ها (جنگجویان سنگی) را خواهیم دید. پس از ورود به بیشکک یک تور گشت شهری با راهنما و بازدید از بازار آسیایی خواهیم داشت. شام در یک رستوران ملی است و اقامت شب در هتل است.

روز نهم: چهارشنبه 13 تیر (3 جولای)

بعد از صرف صبحانه تایم ازاد خواهیم داشت برای خرید سوغاتی ساعت ۱۱ بعد از چک اوت و تحویل اتاق به سمت فرودگاه حرکت خواهیم کرد.

  • ثبت نام در تلگرام
  • 021-88688420 | 021-88688421
    021-22335004 | 021-22335006
  • کانال تلگرام نارون
  • اینستاگرام نارون
× Send